در این وبسایت سعی میشود که با پدیده ای به نام "فراماسون" بیشتر آشنا شویم.
درود.

خب عزیزان چه بخوایم و چه نخوایم یک سری وقایع در دنیای ما در حال وقوع هستند. باید قبول کنیم که همه ی ما داخل یک پازل بزرگ قرار گرفتیم. یک سری اتفاق که در عین حال که متناقض نما هستند ولی به شکل وحشتناکی به هم ربط دارند!

چرا اینقدر اعداد 9 و 11 و مضارب عدد 11 مثل 33 در اطراف و اتفاقاتی که شکل میگیرند زیاد شده است؟ آیا به نظر شما این موضوع چیز عجیبی نداره؟ چرا اینقدر نمادهای یک چشم زیاد شده؟ چرا اینقدر نماد ستاره ی پنج پر اطراف ما زیاد شده؟ چرا اینقدر اطراف ما از رنگ های قرمز و آبی زیاد استفاده و بحث میشه؟ اگر فکر میکنید همه ی این موارد اتفاقی هستند پس بعد از مدتی که با فراماسون و عقایدشون آشنا شدید حس میکنید که توی خوابی مثله خواب کارکتر نِو در فیلم ماتریکس بودید!

به نظرتون چرا جنگ لبنان 33 روز طول کشید؟ چرا 11 سپتامبر اتفاق افتاد؟ دقت کنید سپتامبر نهمین ماه میلادی هست! چرا کشور اسراییل توی طول و عرض 33 درجه قرار گرفته؟ چرا حمله به طبس در ایران در مدار 33 درجه ی زمین اتفاق افتاد در صورتی که تمام کارشناسان سیاسی و نظامی گفته بودند که باید برای حمله در کویر سمنان بنشینند!

خب بنده میخوام بهتون بگم که همه ی ما داخل یک بازی بسیار بزرگ قرار گرفتیم. میخوام حرفم رو براتون اثبات کنم.

شیطان و پرستش او از زمان خلقت انسان وجود داشت! دوستان عزیز دقت کنید که شیطان یک فرشته نبوده! شیطان از جنیان هست و اگر قرآن رو مطالعه کنید به این موضوع اشاره شده! ابلیس فرشته نبوده بلکه یک جن بسیار مهم در درگاه الهی بود!

قصد ندارم که داستان ها قدیمی که هزاران بار شنیدید رو براتون دوباره بازگو کنم ولی برای جمع آوری نمادها بازگو کردن این داستان لازمه:

داستان از اینجا شروع میشه که خدا انسان رو خلق میکنه و ابلیس به انسان تعظیم نمیکنه! شیطان به پای طاووسی میپیچه و به شکل مار وارد بهشت میشه و آدم و حوّا رو وسوسه میکنه! شیطان به انسان میگه از میوه ی این درخت بخورید تا عاقل و دانا بشید پس شیطان اسم اون درخت رو میذاره درخت "معرفت و دانش" ! شیطان برای گمراه کردن انسان به او گفت که خدا چون حسودی میکرد تو هم مثله خودش باهوش و دانا بشی بهت گفت از این درخت نخور! خب حالا اون درخت خاص الان دیگه به اسم درخت "معرفت و دانش" معروف نیست. یه اسم خیلی خاص تر بین مکاتب خاص داره که بهش میگن "درخت زندگی" !!! حالا متوجه میشید که منظور از درخت زندگی در فیلم avatar چی بود؟

در مورد اینکه درختی که انسان از اون خورد چی بود حرف ها زیاده اما این مکاتب میگن که این درخت، درخته سیب بوده! خب حالا اگر این فرض رو درست بذارید وقتی شیب رو به صورت افقی (دقت کنید افقی، عمودی رو نمیگما!!) ببریم چی توش میبینید؟ یه ستاره ی پنج پر!

خب حالا بذارید این دو نکته که پر رنگ کردم رو ببینیم چیه. گفتم شیطون به شکل مار وارد بهشت شد خب الان یکی از نشانه های شیطان و شیطان پرستان مار هستش! میوه ای که انسان خورد سیب بود و وسطش مثله ستاره هست پس ستاره هم براشون مقدسه البته بگذریم که اونا میگن ابلیس توی سیاره ی زهره زندگی میکنه و ... ! اون زمان که فرق بین ستاره و سیاره رو نمیدونستن میگفتن ستاره ی زهره!

حالا که ما داریم در مورد این موضوع ها بحث میکنیم بذارید زیاد دور نشیم و به عنوان یه مقدمه اصلا ببینیم فراماسون چی هستش؟

Mason به معنی بنا یا ساختمان هست و FreeMason یعنی بنای آزادی!!! Mason که به معنی بنا هست برخی ها اعتقاد دارند که منظورشون کاخ حضرت سلیمانه که حالا با درست یا غلط بودن این نظریه کاری نداریم و اما اینکه چرا این حرف رو میزنن در مطالب بعدی حتما متوجه خواهید شد! Masonery یه تشکیلات بزرگ جهانی هستش که البته از دید خیلی ها فقط خرافاته و وجود خارجی نداره اما چه بخوایم و چه نخوایم چنین تشکیلاتی وجود داره و یک بازی بزرگ رو شروع کرده که همه ی ما بخشی ازش هستیم! افرادی که عضو این تشکیلات هستند ماسون یا فراماسون نام دارن! حالا این تشکیلات بزرگ چه هدفی دارن؟ یکی از بزرگترین اهداف این گروه به سلطنت رسوندن شیطان یک چشم هست! بذارید بعدها به صورت کامل این موضوع رو براتون توضیح میدم ولی الان فقط برای اینکه کمی متوجه بشید بهتون میگم که یکی از نمادهای معروف فراماسون ها یک چشم هست! از دیدگاه قرآنی و روایات میخواید به موضوع نگاه کنیم؟ یکی از نشانه های آخر الزمان چیه؟ ظهور مردی یک چشم با نام "دجال" !!! خب پس یکی از وظایف اصلی فراماسون ها آماده سازی ظهور دجال هستش! به بیان راحت تر بهتون بگم که اینا قصد دارن به وسیله ی یک سری توطئه یک حکومت بزرگ و واحد جهانی و البته شیطانی ایجاد کنند.

ببینید دکتر جان-کولمن توی کتاب "300 کانون توطئه جهانی" در این راستا چی نوشته :

"دلیل  موجودیت  نظامهای  پنهانی   مانند   سلحشوران اورشیلم،  سنت جان  و  مردان  میزگرد  و  گروه  میلنر  و  سایر  اجتماعات   مخفی (ماسونی) چه می تواند باشد؟ اینان، بخشی از  زنجیره ی  گسترده ی  فرماندهی سلطه گری  جهانی  را  تشکیل  می دهند   که   از   باشگاه  رم ،    سازمان  ناتو، مؤسسه ی  سلطنتی  امور  بین المللی   تا   سرسلسله ی   توطئه گران،   یعنی کمیته ی 300، امتداد دارد. این افراد و گروه ها به این اجتماعات پنهان  و  اسرار آمیز نیاز دارند، چرا که اعمالشان شیطانی است و بایستی از چشم جهانیان به دور بماند."


خب پس تا به اینجا با ماهیت فراماسون ها آشنا شدید. برای فعلا تا همین حد کافیه. انشالله به زودی مطالب کامل تری  در موردشون براتون مینویسم تا آشنایی بیشتری پیدا کنید!


موفق و پیروز باشید.


+ نوشته شده در  جمعه چهاردهم آبان ۱۳۸۹ساعت 1:30  توسط Black Shadow |